Spreaker (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Manage
da: Administration

en: All
da: Alle

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Show
da: Vis

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Start import
da: Begynd import

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Asc
da: Stigende

en: Node operations bulk form
da: Formular til bulk-handlinger på indholdselementer

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
