Spreaker (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Manage
gl: Xestionar

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Show
gl: Amosar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
