Spreaker (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: All
hr: Svi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Show
hr: Prikaži

en: Apply
hr: Primjeni

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Asc
hr: Uzlazno
