Spreaker (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Manage
hu: Kezelés

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Node operations bulk form
hu: Tartalmak tömeges műveleteit lehetővé tevő űrlap

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
