Spreaker (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Show
jv: Kétoknā

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
