Spreaker (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Show
km: បង្ហាញ
