Spreaker (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: All
ku: هەموو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Show
ku: پیشانبدە
