Spreaker (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Show
lv: Rādīt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Start import
lv: Sākt importu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
