Spreaker (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Manage
oc: Gerir

en: All
oc: Tot

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Show
oc: Afichar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Master
oc: Maître
