Spreaker (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Show
pl: Pokaż

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
