Spreaker (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Action
ps: چار

en: Manage
ps: سمبالونه

en: All
ps: ټول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Show
ps: ښوول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
