Spreaker (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: All
sl: Vsi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Show
sl: Prikaži
