Spreaker (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Show
sq: Shfaq
