Spreaker (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Manage
sv: Hantera

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Show
sv: Visa

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Shows
sv: Visar

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
