Spreaker (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Podcast
uk: Подкаст

en: Manage
uk: Керування

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Show
uk: Показати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Episodes
uk: Епізоди

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Show ID
uk: Показати ID

en: Node operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з матеріалом

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
