Spreaker (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Manage
vi: Quản lý

en: All
vi: Tất cả

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Show
vi: Hiện

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
