Spreaker (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Manage
ca: Gestiona

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Show
ca: Mostra

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
