Spreaker (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Manage
cs: Správa

en: Custom
cs: Vlastní

en: Show
cs: Ukázat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
