Spreaker (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Manage
az: İdarə et

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
