Spreaker (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
