Spreaker (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: edit
nl: bewerken

en: Manage
nl: Beheren

en: All
nl: Alle

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Show
nl: Weergeven

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Asc
nl: Oplopend

en: Show ID
nl: ID tonen

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
