Spreaker (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Podcast
ru: Подкаст

en: Manage
ru: Управление

en: Custom
ru: Собственная

en: Show
ru: Показать

en: Start import
ru: Начать импорт

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Show ID
ru: Отображать ID

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
