Spreaker (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Manage
sk: Spravovať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Show
sk: Zobraziť

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
