Spreaker (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: Manage
tr: Yönetim

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Show
tr: Göster

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Node operations bulk form
tr: Düğüm işlemleri toplu formu

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
