SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Date
af: Datum

en: Name
af: Naam

en: Create
af: Skep

en: Revert
af: Rol terug

en: Caches cleared.
af: Kas is skoongemaak.
