SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ
