SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Create
ar: أنشئ

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Revert
ar: استرجع

en: Restore
ar: استرجاع

en: Caches cleared.
ar: تم مسح ذاكرات التخزين الموقت.
