SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Create
ast: Crear

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Revert
ast: Desfacer
