SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: Create
az: Yaradıldı

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.
