SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Create
be: Стварыць

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Restore
be: Аднавіць

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.
