SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Create
bg: Създаване

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Revert
bg: Връщане

en: Restore
bg: Възстанови
