SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Revert
bs: Vratiti
