SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Create
ca: Crea

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Restore
ca: Restaura

en: Config
ca: Configuració

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.
