SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Create
cs: Vytvořit

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Revert
cs: Vrátit

en: Restore
cs: Obnova

en: Please wait
cs: Počkejte prosím

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.
