SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Create
cy: Creu

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Please wait
cy: Arhoswch os gwelwch yn dda

en: Caches cleared.
cy: Storfa wedi clirio
