SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Create
da: Opret

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: Revert
da: Gendan

en: Restore
da: Gendan

en: Config
da: Konfigurér

en: Caches cleared.
da: Cacher tømt.
