SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: List
de: Liste

en: Date
de: Datum

en: Label
de: Beschriftung

en: Create
de: Erstellen

en: Clear cache
de: Cache leeren

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Restore
de: Wiederherstellen

en: Please wait
de: Bitte warten

en: Config
de: Konfiguration

en: Caches cleared.
de: Die Caches wurden geleert.
