SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།
