SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Create
eo: Kreu

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Revert
eo: Malfari
