SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Create
es: Crear

en: Clear cache
es: Vaciar caché

en: Revert
es: Revertir

en: Restore
es: Restaurar

en: Please wait
es: Por favor, espere

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.
