SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Create
eu: Sortu

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.
