SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Create
fi: Luo

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Restore
fi: Palauta

en: Config
fi: Asetukset

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.
