SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan
