SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Create
fr: Créer

en: Clear cache
fr: Vider le cache

en: Revert
fr: Rétablir

en: Restore
fr: Restaurer

en: Please wait
fr: Veuillez patienter

en: Config
fr: Configuration

en: Caches cleared.
fr: Les caches ont été vidés.
