SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Create
gl: Crear

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Revert
gl: Volver

en: Restore
gl: Restaurar

en: Config
gl: Configuración

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.
