SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Create
gu: બનાવો
