SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Create
he: יצירה

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Revert
he: שחזור

en: Restore
he: שחזור

en: Config
he: קונפיג

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.
