SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Create
hr: Stvori

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: Revert
hr: Vrati

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.
