SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Create
hu: Létrehozás

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Config
hu: Beállítás

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.
