SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը
